Sildenafil na zaburzenia erekcji skuteczny w każdej sytuacji

admin 0

Forsowanie silnika samochodowego jest bardzo podobne do procesu zwiększania erekcji, jeśli podejdzie się do sprawy z naukowego punktu widzenia. Tlenki azotu są wprowadzane do cylindrów silnika i do ciał jamistych, co czyni cuda. W obu przypadkach do człowieka wraca poczucie własnej wyższości. Od ponad 100 lat fizjolodzy interesują się mechanizmem rozszerzenia naczyń krwionośnych. Naukowcy intensywnie poszukiwali jakiejś substancji odpowiedzialnej za regulację tego procesu. Założono, że jest wydzielany przez komórki wewnętrznej powierzchni naczyń. Ujawnienie tej tajemnicy miało fundamentalne znaczenie, ponieważ najczęstsze choroby XX wieku – miażdżyca, zawał mięśnia sercowego i udar są związane z dysfunkcją rozszerzenia naczyń.

Jak działa podniecenie?

Pobudzenie ma również dwa komponenty: psychologiczny i fizyczny. Mężczyźni mają erekcję, a kobiety nawilżenie. Siła pobudzenia może wpływać na siłę wyładowania. W wyniku tego ciała jamiste wypełniają się krwią, a narządy (penis i łechtaczka) powiększają się. Kiedy dochodzi do orgazmu, tkanki kurczą się – wpływa to na poziom satysfakcji.

Komponenty fizyczne i psychologiczne mogą być takie same lub nie. Tak się składa, że jest podniecenie emocjonalne, ale nie fizyczne. Chcę seksu, ale z jakiegoś powodu erekcja nie działa. I dzieje się na odwrót – fizycznie wszystko działa, ale reakcja emocjonalna nie nadchodzi. Ten proces nazywa się niezgodnością odpowiedzi genitaliów. Znacznie częściej występuje wśród kobiet niż mężczyzn.

Funkcje tlenku azotu a sildenafil

Badania przeprowadzone na początku lat 90 wykazały, że prosty związek występujący np. w spalinach samochodowych – tlenek azotu odgrywa niezwykle ważną rolę w organizmie, aktywnie uczestnicząc w regulacji ciśnienia krwi. Jest to gazowy tlenek azotu, przenikający przez błony komórkowe, który pomaga organizmowi w rozprowadzaniu krwi między narządami. Wkrótce lek cytrynian sildenafilu pojawił się, jako lek na serce, który został przyjęty do klinik na badania. Ale naukowcy zaczęli zauważać, że ochotnicy, którzy wzięli udział w badaniu przestali zwracać reszty tabletek.

Dochodzenie przyniosło szokujący wynik, nowy wynalazek znacząco poprawił erekcję u badanych. Jak dotąd przedłużanie erekcji cytrynianem sildenafilu to najbardziej zaawansowana technologicznie i nieszkodliwa metoda. W rzeczywistości przyznali za to Nagrodę Nobla, a nie za regulację układu sercowo-naczyniowego. Obecnie jest to składnik wielu leków na impotencję, na rynku dostępne są takie leki jak: Viagra, Menisil, Kamagra itd.

Eksperyment z cytrynianem sildenafilu

Lek podano mężczyznom po długim dniu w pracy, kiedy marzyli oni tylko o śnie i wypoczynku. W 30 minut po zażyciu wszystko działało, stabilna erekcja została osiągnięta. Pomimo tego, że producent gwarantuje stabilne tłumienie PDE5 przez 4 godziny, eksperyment został sztucznie ograniczony do 2 godzin. W tym czasie PDE5 tak naprawdę nie pojawiał się, a nieprzerwany cykliczny GMF nieustannie powodował rozluźnienie mięśni gładkich. Efektem ubocznym eksperymentu był lekki ból głowy, który ustąpił w ciągu godziny. Według statystyk 16% tych, którzy to będą stosowali, może to poczuć.

Jak budzi się erekcja?

Rano, w nocy, odruchowo, psychogennie. Tak, chodzi o erekcję, która ma kilka odmian. Podniecenie może wynikać z myśli o seksie, bezpośredniej stymulacji, oglądania filmów erotycznych, a nawet samoistnie. Badania dowiodły również związku tego procesu z różnymi męskimi nawykami. Wielu mężczyzn nawet nie zdaje sobie sprawy, że erekcje występują również w nocy. Podczas snu REM poziom testosteronu wzrasta. To obniża poziom innego hormonu, norepinefryny. Który jest jednym z głównych wrogów erekcji, a także podnosi ciśnienie krwi. Kiedy te dwa czynniki pokrywają się, penis mimowolnie powiększa się.

Taka erekcja zdarza się średnio 3-5 razy w ciągu nocy i może trwać do pół godziny. Problemy z erekcją są często objawem bardzo nieprzyjemnych dolegliwości: cukrzycy, choroby Parkinsona, stwardnienia rozsianego, wysokiego cholesterolu i różnych problemów z układem sercowo-naczyniowym. Jednocześnie ryzyko wystąpienia dysfunkcji seksualnych jest proporcjonalne do wskaźnika masy ciała. Jak ustalili naukowcy, mężczyźni, których BMI przekracza 30, mają 50% szans na wystąpienie zaburzeń erekcji. To samo dotyczy panów o obwodzie talii 102 centymetra i więcej. Jeżeli nie medycznych przeciwwskazań do stosowania leków na potencję na bazie sildenafilu, każdy dorosły mężczyzna może odzyskać erekcję, po uprzednim podnieceniu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *