Czym jest Bravera Control?

admin 0

Bravera Control jest to pierwszy w naszym kraju lek dostępny bez recepty w aptekach, opracowany w leczeniu przedwczesnego wytrysku. W jego składzie znajduje się substancja czynna o nazwie lidokaina, a więc znany od dawna i używany w medycynie składnik. Substancja ta pomaga mężczyźnie kontrolować wytrysk, aby mógł on jak najdłużej czerpać radość z seksu. Bravera Control to produkt w aerozolu, który zawiera 8 ml płynu. Jedno opakowanie starcza aż na ok. 30 aplikacji, jest to więc produkt wydajny.

Jak aplikować Bravera Control?

Bravera Control aplikuje się miejscowo na skórę trzonu oraz żołędzi prącia. Polecana dawka wynosi 3-7 naciśnięć pompki, tak aby pokryć środkiem trzon i żołądź prącia. Po ten środek należy sięgnąć na około 5-15 minut przed kontaktem seksualnym. W sytuacji, kiedy na penisie po 5 minutach zostanie nadmiar preparatu, wówczas trzeba go usunąć jeszcze przed penetracją pochwy. Ilość oraz czas aplikacji są kwestią indywidualną, zależą od potrzeb mężczyzny. Powinno się pamiętać, aby zawsze aplikować najmniejszą skuteczną dawkę i zachować umiar. Przed aplikacją następnych dawek środka trzeba koniecznie pamiętać o odstępie czasowym, który powinien wynosić minimum 4 godziny. Nie wolno przekraczać dawki 22 naciśnięć pompki w ciągu doby.

Bravera Control- przeciwwskazania

  • uczulenie któregokolwiek z partnerów na lidokainę czy też inny składnik tego środka
  • uczulenie któregokolwiek z partnerów na inne amidowe leki miejscowo znieczulające
  • partnerka znajdująca się w ciąży
  • uszkodzona czy zmieniona zapalnie skóra

Jak zdiagnozować przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk może być problemem u mężczyzny kiedy:

  • wytrysk następuje już przy znikomym pobudzeniu seksualnym
  • wytrysk pojawia się o wiele za wcześnie, mimo że mężczyzna jeszcze go nie chce
  • opóźnienie wytrysku sprawia mężczyźnie duże trudności
  • odczuwa on niepokój, stres, frustracje związane z tym zjawiskiem
  • para boryka się z pogorszeniem jakości życia seksualnego i jedna albo obie strony nie odczuwają satysfakcji seksualnej

Czym jest przedwczesny wytrysk?

Określenie to dotyczy stanu, kiedy mężczyzna nie jest w stanie kontrolować swojego wytrysku, gdyż pojawia się on znacznie szybciej, aniżeli by tego chciał. Takie właśnie zaburzenie dotyka nawet 30 procent panów na świecie, w przedziale wiekowym od 18 do 59 lat. Niestety wpływa on niekorzystnie zarówno na mężczyznę, jak i jego partnerkę, odbierając radość z seksu. Jest to więc bardzo uciążliwy problem, z którym warto podjąć walkę. Niekiedy przedwczesny wytrysk jest mylnie kojarzony z zaburzeniami erekcji, aczkolwiek są to inne przypadłości. Jeśli chodzi o zjawisko przedwczesnego wytrysku, w nim erekcja pojawia się w sposób prawidłowy, aczkolwiek do ejakulacji dochodzi o wiele za szybko.

Niekiedy wystarczą silne bodźce, a wytrysk pojawia się jeszcze przed penetracją pochwy. W wielu przypadkach przedwczesny wytrysk zdarza się u mężczyzn bardzo młodych, którzy jeszcze nie mają doświadczenia w tej sferze życia. Zaburzenia erekcji są zupełnie czymś innym, dotyczą w dużej części dojrzałych panów, którzy akurat z wytryskiem nie mają żadnych problemów. Produkt Bravera Control zakupić można w aptece bez recepty. Aby mieć pewność co do jego składu i skuteczności, najlepiej kupować go właśnie przez apteki stacjonarne albo te internetowe.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *